niedziela, 7 września 2014

Po ostatniej Sesji Rady miasta postanowiłam zorganizować warsztaty dla wszystkich radnych Warszawy. Napisałam wszystko w 15 minut i strasznie się cieszyłam :) Później było kilka poprawek i ustaleń, a 5 minut temu wysłałam już zaproszenia :) Teraz tylko wraz z Fundacją Polska Bez Barier czekamy na odpowiedzi :)

:)

4 komentarze:

 1. Pomysł świetny, tylko czas niezbyt odpowiedni... Za chwilę koniec kadencji Rady. Przy takim parciu do władzy jakie jest w W-wie pewnie cała się zmieni. Trzeba będzie zaczynać od początku. Może w tym szaleństwie jest metoda: raz na początku kadencji dla oczu otworzenia, w połowie dla przypomnienia, i pod koniec dla rozliczenia. Tak, czy siak od czegoś trzeba zacząć.
  Mario :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł świetny a czas jest zawsze odpowiedni , dostosowanie otoczenie do osób mniej sprawnych fizycznie , bariery przeszkadzają nie tylko wózkersom ale również wózkom dziecięcym , osobom jeżdzącym na rowerach itp innych środkach samokonunikacji , kiedy następny bo ten przegapiłam , wybierani w kadencjach mają realizować nasze potrzeby a nie my mamy się do nich dostosowywać to SAMORZĄD a nie MONARCHIA ABSOLUTNA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi między innymi o to, żeby się na nas, w szerokim tego słowa znaczeniu, nie wozili... Z całą pewnością nie zamierzałem się czepiać, czy umniejszać roli takich szkoleń.
   Mario :)

   Usuń